Přestanovu závěr nevyšel, utrpěl výprask v Soběchlebech

Závěr podzimní části fotbalistům Přestanova nevyšel. Na půdě Soběchleb utrpěli výprask 1:5 a polovinu soutěže zakončili na 6. místě.

„Porážka je to krutá a na závěr sezony zamrzí. Náš tým byl oslaben o řadu hráčů, přesto byla naděje uhrát slušný výsledek," litoval po utkání trenér Přestanova Pavel Plecitý.

Jeho svěřenci drželi na půdě favorita krok celý první poločas, který skončil bezbrankovou remízou. „První poločas byl vyrovnaný, domácí měli malou herní převahu, ale gólové šance jsme měli my a to zejména Dvořák, který je ale neproměnil," mrzelo trenéra.

Začátek druhé půle jeho svěřenci nezachytili a po hodině hry prohrávali 0:3. „V 76. minutě vykřesal naději Pavlík a následně jsme vše vrhli do útoku, ale domácí využili příležitosti z brejků a dvěma góly rozhodli," dodal Plecitý.

Soběchleby - Přestanov 5:1 (0:0)

Branky: Kodeš 3, Kulhánek 2 - Pavlík.

Rozhodčí: Materna. ŽK: 1:2.

Přestanov: Staněk - Vyšata (16. Pavlík), Dohnal, Voráček, Liner - Šmejkal, Tvrdík, Němeček, Gasiorovszki - Pecháček, Dvořák.

Posledních 30 dnů: 84 | Posledních 7 dnů: 20 | Poslední den: 0